REMS Cobra 22 set 16+22
REMS Cobra 22 set 16+22
REMS Cobra 22 set 16+22

REMS Cobra 22 set 16+22

REMS Cobra - vyčistí potrubie - ľahko a rýchlo

Výrobca: REMS
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Stará cena: 2 544,00 €
Teraz ušetríte: 129,00 €
Cena s DPH: 2 415,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

REMS Cobra 22 set 16+22 - popis

REMS Cobra 22 čistička potrubí
Praktické, robustné kompaktné stroje pre mnohostranné použitie pri čistení rúr a kanálov. Rýchlootáčkový s delenými špirálami. Osvedčená technika.

Rýchlootáčkové zariadenia so spojovatelnými delenými špirálami
Rýchlootáčkový zariadenia, 740 ¹ / min (REMS Cobra 22) resp. 520 ¹ / min (REMS Cobra 32), s delenými špirálami, pre účinnú, rýchlu prácu, napr omieľanie reťaze alebo frézovanie. Aj v ťažkých podmienkach, napríklad pri potrubí prerastenom koreňmi a ťažkých inkrustácie. Delené špirály sú podľa potreby spojiteľné až do pracovnej dĺžky 70 m (REMS Cobra 22) resp. 100 m (REMS Cobra 32). Žiadne nepotrebné otáčanie dlhých čistiacich špirál.
 
Konštrukcia
Robustná, vychádzajúca z praxe, chránená pred ostrekom vody. Nevyžaduje žiadnu údržbu. Malé rozmery. Výhodná hmotnosť, pohonné zariadenie REMS Cobra 22 váži len 19 kg, pohonné zariadenie REMS Cobra 32 váži len 24 kg. Rám stroja z odolného hliníka odlievaného do kokily a plastového krytu odolného proti nárazu a úderu. Upínací systém nachádzajúci sa mimo skrine stroja a priechodzie, uzatvorené pohonné vreteno chráni motor a pohon pred nečistotami a vodou. Vodiace hadice zabraňuje odhodu čistiace špirály a znečistenia okolia. Nožičky sú opatrené gumovými chráničmi, zaručujúcimi stabilnú pozíciu na podložke a chrániacimi podložku pred poškodením.
 
Vysoko výkonné čistiace špirály
Špeciálne kalené. Vysoko flexibilný pre ľahký posuv tiež v úzkych ohyboch trubiek. Pomocou rýchlospojky možno špirály predlžovať alebo skracovať. T-drážkové spojenie s bezpečnostným zaistením prostredníctvom vymeniteľného, ??perom zaisteného nastavovacieho kolíka. Ručný posuv pre citlivú prácu. Štandardné čistiace špirály pre univerzálne čistiace práce, vysoko ohybné, vhodné predovšetkým pre úzke trubky alebo niekoľkonásobné ohyby rúrok. Čistiace špirála S so silnejším špeciálnym drôtom predovšetkým pre ťažko odstrániteľné upchatiu trubiek, napr pre rozrezanie koreňov. Špirály na čistenie rúr s prostredia a žiaru odolávajúci plastovou dušou zabraňujú usadenie nečistôt na špirále alebo upchatím zapletením dlhých vlákien do vinutia špirály. Pohon prostredníctvom pohonného zariadenia REMS Cobra 22, REMS Cobra 32 alebo pohonných zariadenia iných výrobcov.
 
Upínacie čeľuste pre pohon špirál
Upínacie čeľuste z kvalitnej, kalenej ocele, odolné proti opotrebeniu a presne padnúce. Okamžité exaktné upnutie a vybratí špirál pre optimálne riadenie, prenos sily a funkčnú bezpečnosť. REMS Cobra 22: Voliteľne čistiace špirály ? 16 a 22 mm, bez výmeny upínacích čeľustí. Čistiaca špirála ? 8 mm s bubnom adaptéru 22/8 a integrovanými upínacími čeľusťami, ako príslušenstvo. REMS Cobra 32: Voliteľne čistiace špirály ? 22 a 32 mm, bez výmeny upínacích čeľustí. Čistiace špirály ? 16 mm s upínacou čeľustí 16, ako príslušenstvo. Čistiaca špirála ? 8 mm s bubnom adaptéru 32/8 a integrovanými upínacími čeľusťami, ako príslušenstvo.
 
Pohon
Silný kondenzátorový motor s tichým chodom, vysokým otočným momentom, 750 W (REMS Cobra 22), 1050 W (REMS Cobra 32), pravý a ľavý beh. Plný prenos výkonu motora vďaka nesklouzávacímu, bez údržby pracujúcemu pohonu ozubeným remeňom. Priechodná, uzatvorené pohonné vreteno. Trvalo mazané guličkové ložiská nevyžadujúce žiadnu údržbu. Rýchle a bezpečné spúšťanie a zastavenie špirály vďaka silnej, strednej prítlačnej páke s centrálnym prenosom sily. Tá slúži zároveň bez náročného zaisťovania ako rukoväť na prenášanie.
 
Nástroje na čistenie rúr
Široký sortiment nástrojov na čistenie trubiek, vhodné aj pre použitie so strojmi na čistenie rúr iných výrobcov.

 
 

Príslušenstvo k produktu REMS Cobra 22 set 16+22

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu REMS Cobra 22 set 16+22 ?

 

najobľúbenejšie:

 

Prihlásenie