Ručná zavitnica EVA SET  5,4
Ručná zavitnica EVA SET  5,4
Ručná zavitnica EVA SET  5,4

Ručná zavitnica EVA SET 5,4"

Ručná závitnica s rýchlovymeniteľnými závitoreznými hlavami 1/8"-2", 16-50mm, skrutkové závity 6-30mm, 1/4"-1". Pre pravotočivé a ľavotočivé závity. 1 páková račňa pre celý rozsah rezania. Rýchlovymeniteľné závitnorezné hlavy R 1/2-3/4-1-1 1/4 s reznými čeľusťami pre rúrkové kužeľové závity podľa ISO 7-1, EN 10226 (DIN 2999, BSPT) R pravotočivé. V pevnom kufri z oceľového plechu.

Výrobca: REMS
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa Viac informácii
 
Rozsah zavitnice1/2", 3/4", 1", 5/4"
Stará cena: 429,60 €
Teraz ušetríte: 9,60 €
Cena s DPH: 420,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Ručná zavitnica EVA SET 5,4" - popis

REMS Eva Set
Osvedčená kvalitná závitnica s vynikajúcimi rezacími vlastnosťami.

Výhoda systému
Veľký rozsah rezania až od 11/4” a do 2” len s jednou račňou. Len jeden druh malých, kompaktných rýchlovymeniteľných závitorezných hláv a len jeden druh rezných čeľustí. Rovnako rýchlovymeniteľné závitorezné hlavy pasujú do všetkých závitníc REMS a do vhodných závitnic iných výrobcov. Preto jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie. Nie je možná zámena.
 
Račňa
Obzvlášť stabilná. Račňa z oceli, potiahnutá silnou vrstvou plastu pre príjemnú prácu. Povrch plastovej rukoväti je drsný, nekĺže v ruke a dobre sa drží. Jednoduché prenastavenie smeru račne. Perfektná, bezpečná poloha rýchlovymeniteľných závitorezných hláv, ktoré možno jednoducho a rýchlo nasadiť a vybrať.
 
Rychlovymeniteľné závitorezné hlavy
Osvedčená technika, vysoká kvalita materiálu a precízne spracovanie závitoreznej hlavy, závitoreznej čeľusti a krytu tvoria kompaktný celok a garantujú super ľahké narezávanie a ľahké rezánie závitu. Žiadne zasekávánie závitorezných čeľustí. Dlhé, precízne trubkové vedenie pre perfektné vystredené rúrky. Otvory pre odchod triesok sa smerom von rozširujú, triesky tak môžu jednoducho odchádzať a výsledný závit je čistý. Rychlovymeniteľné závitorezné hlavy S pre rezanie trubkových závitov na tažko prístupných miestach.
 
Závitorezné čeľuste
Osvedčené, nezničiteľné kvalitné závitorezné čeľuste REMS s optimálnou geometriou britu zaručuje super ľahké narezávanie, ľahké rezanie závitu a čistý závit. Závitorezné čeľuste sa vyrábajú z odolnej, špeciálne kalenej špeciálnej ocele, zaručujúcu extrémne dlhú životnosť.
 
Závitorezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuté špeciálne pre rezanie závitov. Vyznačujú sa veľmi vysokými mazacími a chladiacimi účinkami. Bezpodmienečne nutné pre dosiahnutie čistého závitu a zaistenie dlhšej životnosti závitorezných čeľustí, nástrojov a strojov.
 
Výroba vsuviek
Racionálne s REMS Nippelspanner 3/8–2”

Parametre produktu Ručná zavitnica EVA SET 5,4"

Rozsah zavitnice 1/2", 3/4", 1", 5/4"

Príslušenstvo k produktu Ručná zavitnica EVA SET 5,4"

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Ručná zavitnica EVA SET 5,4" ?

 

najobľúbenejšie:

 

Prihlásenie